Ласкаво просимо до інтернет магазину "Самоклейка.com.ua"
- Є відео
- Новинка
Самоклеюча плівка у Львові
Самоклеюча плівка у Львові – матеріал, що дозволяє швидко зробити в будинку ремонт, оновити меблі, салон автомобіля. Іншими його перевагами називають універсальність та прийнятну ціну.
Які види плівок можна придбати у Львові?
Асортимент пвх покриттів дозволяє купити самоклейку на будь-який смак та для різних потреб. Однотонна, з візерунками, під природні матеріали, дзеркальна, під оксамит, карбонова, вона може наноситися на скло, плитку, дерево, дзеркала, метал, пластик, гіпсокартон. З її допомогою вдасться змінити зовнішній вигляд вікон, стін, шаф, дверей. Правильно підібрана і акуратно наклеєна, вона однаково добре виглядатиме в коридорі, кухні, спальні, вітальні, у ванній і на балконі.
Плівка для меблів у місті Львів
Клейке покриття підходить для надання дерев'яним, пластиковим, скляним, металевим меблям більш сучасного, свіжого вигляду. Плівка пвх прозора виконує захисну функцію, тоді як кольорова дозволяє надати кухонній стінці нового вигляду. Для традиційних варіантів підходить імітація деревини. Для сучасних стилів використовують однотонні варіанти або із малюнком. Дизайнери рекомендують основу стіни обклеїти плівкою під дерево, а дверцята зробити жовтими, помаранчевими, блакитними, під мармур.
Плівку не обов'язково клеїти на всю шафу. З її допомогою можна змінити лише дверцята. Наприклад, якщо вам не подобається, що через скло видно все, що стоїть у шафі, його можна покрити матованим або вітражним папером, під дерево або в один тон, з малюнком.
Самоклейка ідеальна для дитячої кімнати. Асортимент пропозицій від виробників дозволяє підібрати варіант для спалень та ігрових дітей обох статей. Можна використовувати однотонні покриття з малюнком, а також їх чергування. Цікаво виглядають і виконані з плівки аплікації, розташовані на ліжечках, шафках, комодах.
Малята люблять малювати на стінах, меблях. Дизайнери рекомендують вирішити задачу, використовуючи крейдову самоклейку. На ній можна писати, малювати крейдою, що задовольнить потреби молодого художника. А нанести матеріал можна на дверцята шафи, поверхню дитячого столика.
Що буде, якщо використати вінілову самоклейку у ванній кімнаті? Матеріал не боїться зміни температур та підвищеної вологості. Тому нанесена на меблі плівка не відшаровуватиметься і обклеєні шафи прослужать не один рік.
Самоклейка для вікон та скла
Завдяки різному хімічному складу та фізичним характеристикам, віконні плівки мають різне призначення. Тому перед оформленням замовлення в нашому інтернет-магазині визначтеся, якої мети ви хочете досягти. Матеріал дозволяє:
- ефектно вписати вікно у будь-який стиль інтер'єру;
- зробити скло більш стійким до пошкоджень;
- захистити від сонячних променів та чужих очей приміщення.
Правильно обране покриття допоможе протягом року зберігати в будинку комфортну температуру.
Плівка на вікно буває прозорою, матовою, вітражною, дзеркальною, може мати ефект піскоструминного скла. Вітражна самоклейка ефектно виглядає у будинках з великими вікнами. Її використовують для оформлення вікон у кафе, магазинних вітрин, перегородок. Це бюджетна альтернатива дорогому кольоровому склу, що надає безмежні дизайнерські можливості.
Дзеркальна плівка – вибір тих, хто хоче позбавити приміщення від сторонніх поглядів і палючих променів сонця. На відміну від кондиціонера, сонцезахисний папір не провокує застудні захворювання, при цьому допомагає спекотного літа знизити температуру в будинку на кілька градусів.
При використанні самоклейки для тонування шпалери та меблі не вигорають, а очі не втомлюються під час перегляду телевізора, роботи за комп'ютерною технікою. Залежно від потреб можна вибрати рівень освітлення кімнати.
Як правильно клеїти плівку? Поради львів'янам
Покриття можна наносити на будь-які чисті та гладкі поверхні. В іншому випадку буде видно будь-які нерівності. Тому попередньо треба зчистити всі горбки, якщо такі є, зашпаклювати тріщини, сколи.
Коли поверхня дверей, меблів, підвіконня, скло будуть очищені від пилу та знежирені, можна приступати безпосередньо до наклеювання липкого паперу. Для цього робляться вимірювання поверхні, які потім переносяться на тильну сторону плівки. Розмітка, що є на підкладці, суттєво спрощує завдання. Якщо ви не впевнені, що правильно заміряли поверхню або просто сумніваєтеся в результаті, відріжте клаптик трохи більше. Зайву плівку після закінчення робіт можна буде зрізати канцелярським ножем.
Перед нанесенням плівки не видаляйте з неї одразу всю підкладку. Робити це треба поступово, по 5-10 см, по мірі наклеювання. Для видалення бульбашок і хорошого зчеплення плівки з поверхнею, її треба розгладжувати від центру до країв м'якою ганчіркою або гумовим шпателем.
Щоб плівка ідеально лягла у проблемних місцях, таких як кути, рифлені поверхні, її треба розігріти за допомогою фену. Після цього матеріал стає більш м'яким і його виходить нанести на будь-яку форму.